Strona główna Aktualności System FIBARO - poznaj inteligentny budynek

System FIBARO - poznaj inteligentny budynek

Poznaj system FIBARO i odkrywaj jego funkcje. Żyj komfortowo i wykorzystaj elastyczność, jaką oferuje FIBARO. Powiększaj system o nowe urządzenia i integracje. Rozpocznij z nami przygodę z inteligentnym domem. Poczuj prawdziwy komfort życia z FIBARO. Pozwól sobie na łatwiejsze i wygodniejsze życie z FIBARO. Odkryj, że wreszcie na wszystko masz czas.

 

Logo marki Fibaro

Budynek mieszkalny - inteligentny dom

 

Pomysł na innowacyjność

Potrzeba matką wynalazków - pomysł stworzenia Systemu FIBARO pojawił się w wyniku bezskutecznych poszukiwań inteligentnego systemu sterującego domem przez jednego z założycieli firmy Fibar Group. Wśród dostępnych na rynku ofert nie było żadnej, która spełniałaby wszystkie potrzeby poszukującego. Zrodził się więc pomysł, aby stworzyć własny system, który umożliwiałby kontrolę, sterowanie i synergiczną pracę wszystkich urządzeń elektrycznych w obiekcie I NIE TYLKO... Zanim spółka Fibar Group rozpoczęła jakiekolwiek prace nad budową systemu, przez kilka miesięcy testowane były wszystkie dostępne na światowym rynku technologie. Każda z nich została dokładnie rozebrana na czynniki pierwsze, szczegółowo przetestowana, sprawdzona pod kątem awaryjności i możliwości integracji oraz przyszłego rozwoju. Interesowało ich również to, czy dana technologia da się zaimplementować do istniejących w obiektach potencjalnych Klientów instalacji. Odrzucili ponad 80 rozwiązań, które wymagały choćby najmniejszych przeróbek w domowych instalacjach elektrycznych. Pozostało zaledwie kilkanaście technologii, które były przystępne cenowo a ich właściciele oferowali profesjonalną współpracę i solidne wsparcie techniczne. Spośród tych kilkunastu została wybrana jedna. Obecnie jest to absolutnie bezkonkurencyjna technologia, stabilna, wciąż doskonalona i rozwijana, przetestowana przez kilkaset niezależnych firm. Daje ona spaniałe możliwości integracji w urządzenia peryferyjne oraz przede wszystkim jest bezpieczna. Niestety, nie jest ona najtańsza. Niemniej założenia opracowane przez Fibar Group pozwoliły to zmienić. Mimo, że samo rozwiązanie technologiczne nie należy do najtańszych, progi cenowe gotowych produktów miały pozostać na takim poziomie, by System FIBARO był najtańszy na rynku. Firma przyjęła bardzo trudne założenia, bowiem konkurencja oferuje urządzenia oparte o technologię ponad 10-krotnie tańszą, a System FIBARO miał zbliżyć się do nich cenowo lub nawet je przebić...

Obraz żarówki - od pomysłu po realizację innowacji

 

PRAWDZIWA INTELIGENCJA

Głównym założeniem było stworzenie prawdziwej, inteligentnej automatyki budynkowej. Aby zrealizować ten cel, firma musiała przewidzieć niezliczoną ilość potencjalnych scenariuszy tak, aby System FIBARO samoistnie, bez naszej ingerencji odpowiednio reagował. Na przykład, by podczas suszy podlewanie ogrodu włączało się częściej albo by działające podlewanie wyłączało się, gdy na posesję wpuszczamy gości, aby ich nie ochlapać. Gdy zerwie się wiatr i zraszacze nie są w stanie podlać pewnej części ogrodu, pompa sekwencyjnie zwiększy ciśnienie wody w odpowiedniej sekcji. W sytuacji, gdy w zamkniętym garażu za długo pracuje silnik naszego samochodu i stężenie CO niebezpiecznie wzrośnie, system nie tylko włączy alarm, lecz od razu poinformuje o tym domowników, uruchomi wentylację, a w krytycznym momencie otworzy bramę garażową. Nad podobnymi i wieloma innymi problemami pracował zespół analityków którego jedynym zadaniem było przewidywanie tego typu sytuacji.

 

Czym jest inteligencja budynku?

Inteligentny dom to synergiczne współdziałanie wszystkich urządzeń i systemów elektrycznych. To wygodne połączenie w jedną płynnie działającą całość oświetlenia, ogrzewania, kominków elektrycznych, urządzeń RTV i AGD, kamer, systemów alarmowych, rolet, domofonów, bram, systemów podlewania itp. Elektroniczny świat urządzeń funkcjonujących do tej pory oddzielnie, nareszcie zostaje ściśle dopasowany do Twoich oczekiwań i rytmu życia. Ucząc się zachowań użytkownika, autonomicznie podejmuje decyzję i błyskawicznie reaguje na każde życzenie.

Inteligentne instalacje posiadają trzy ważne zalety:

 • Zwiększają komfort życia domowników, dostosowując pracę konkretnych urządzeń do potrzeb i przyzwyczajeń mieszkańców,
 • Gwarantują bezpieczeństwo, zapobiegając potencjalnym zagrożeniom,
 • Przyczyniają się do obniżenia kosztów utrzymania domu, pozwalając na ekonomiczne programowanie pracy poszczególnych urządzeń.

Główne cechy:

 • Bezprzewodowość,
 • Modułowość,
 • Ekosystem,
 • Design.

Ikony cech systemu Fibaro: bezprzewodowość, modułowość, ekosystem oraz design

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej (inteligentnego budynku) dostępne na rynku. Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np.: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji. Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami. Nie „łączy” się trwale z infrastrukturą. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu. Sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje Ciebie o wystąpieniu zdarzenia.

System FIBARO zna dokładne położenie otwarcia rolety, markizy, itp. Automatycznie się uaktualnia. Sam robi kopie zapasowe ustawień na zewnętrzne serwery. Elementy zasilane bateryjnie ze sporym wyprzedzeniem zaczną przypominać się o wymianie baterii. Gdy wyjedziesz na urlop i zapomnisz wyłączyć ogrzewanie, FIBARO wyśle wiadomość z pytaniem, czy ma to zrobić za Ciebie.

 

Wnętrze domu z pokazanymi produktami Fibaro

 

Twój dom z FIBARO / instalacja

Urządzenia FIBARO tworzą kompleksowy ekosystem dostosowany do funkcji pomieszczeń i potrzeb mieszkańców. Podłączenie i uruchomienie centrali jest dziecinnie proste. Interfejs dostępny jest w polskiej wersji językowej. Po wpięciu do routera wystarczy ustalić przydzielony centrali adres IP, wpisać go w przeglądarkę i mamy dostęp do panelu instalatorskiego, do którego login i hasło to standardowe: admin. Po szybkiej konfiguracji możemy zacząć montować i dodawać do systemu moduły wykonawcze. Główną zaletą systemu Fibaro jest jego bezinwazyjny montaż. Nie trzeba prowadzić kilometrów kabli w ścianach przez cały dom i budować zaawansowanych rozdzielni, jak to ma miejsce w przypadku konkurencyjnych systemów automatyki.

 

Dom wypełniony spokojem

Poza innymi rzeczami, FIBARO zadba o Wasze bezpieczeństwo oraz zabezpieczy przed skutkami pożaru, zalania, czy włamania. Dodatkowo każdego dnia ułatwia życie osobom starszym, dzieciom i ludziom o obniżonej mobilności.
Umożliwia integrację z istniejącym systemem alarmowym. Każdy element systemu może działać niezależnie od centrali. W przypadku uszkodzenia centrali, gdy system wykryje np: pożar, każdy element samoistnie podejmie decyzje o otwarciu rolet, okien, drzwi, uruchomieniu oddymiania, itd. Do zdalnego zarządzania nie wymaga połączenia vpn ani stałego adresu IP.

 

Uśmiechnięte dziecko w domu przed telewizorem

System Fibaro czuwa nad śpiącym dzieckiem

 

OSZCZĘDZAJ ENERGIĘ

FIBARO pozwala mierzyć zużycie energii elektrycznej domowych urządzeń. W ten sposób łatwo wychwycisz sprzęty odpowiedzialne za wysokie rachunki. Możesz też zaprogramować system, aby automatycznie pomagał uzyskiwać jak największe oszczędności. Wszystkie urządzenia inteligentnego SYSTEMU FIBARO zostały zaprojektowane z myślą o oszczędności energii, zarówno tej zużywanej przez system, jak i tej wykorzystywanej przez sterowane przez niego urządzenia. Wyobraź sobie na jaką stratę energii narażasz się, ogrzewając pomieszczenie przy otwartym oknie, pozwalając na jednoczesną pracę klimatyzacji i ogrzewania, czy oświetlając ogród w słoneczny dzień. Dzięki efektywnemu zarządzaniu zużyciem prądu, gazu, wody i ciepła, a także szybkim reakcjom na sytuacje generujące niepotrzebne straty energii, SYSTEM FIBARO pozwala zaoszczędzić aż do 30% energii elektrycznej i do 23% energii cieplnej:

 • Dopasowuje harmonogram pracy urządzeń do rzeczywistego zapotrzebowania,
 • Ostrzega i reaguje na sytuacje, które mogą nas narazić na niepotrzebną stratę energii, np. zmniejszy temperaturę, gdy domowników nie ma w obiekcie,
 • Podczas naszej nieobecności system wyłączy zasilanie wszystkich urządzeń elektrycznych, które pobierają energię w stanie wstrzymania,

 

Świnka skarbonka oraz dłonie - oszczędności w domowym budżecie dzięki urządzeniom Fibaro

 

W przeciwieństwie do standardowych systemów automatyki domowej, zaawansowany technologicznie SYSTEM FIBARO daje możliwość stosowania dowolnego typu lamp, np. świetlówek kompaktowych czy diod LED.

 • Bezpieczne dane - W FIBARO wiemy, co jest najważniejsze. Dostęp do Twojego domu oraz Twoje dane są chronione na najwyższym poziomie - poprzez systemy WAF i Anty-DDoS, szyfrowanie komunikacji z wykorzystaniem protokołu TLS, a haseł poprzez bcrypt.
 • Plug & Play - System FIBARO jest prosty w instalacji i konfiguracji. Urządzenia instalatorskie są bezinwazyjne w montażu, a te plug & play gotowe do użycia tuż po wyciągnięciu z pudełka i krótkiej konfiguracji.
 • Sterowanie głosowe - FIBARO współpracuje z technologiami sterowania głosowego. Po prostu powiedz, jak system ma się zachować, a Twoja prośba będzie spełniona błyskawicznie.

 

Wspierane systemy

System Fibaro posiada interfejs dla przeglądarki internetowej oraz urządzenia mobilnego.Sprawdzanie stanu urządzeń i sterowanie mieszkaniem jest możliwe z dowolnego miejsca na Ziemi. Wystarczy dostęp do Internetu, żeby w dowolnej chwili zajrzeć do domu. Jako jedyny posiada bardzo prosty interfejs konfiguracyjny, za pośrednictwem którego w dowolnej chwili możesz zmienić zależności, sceny i całą inteligencje systemu z dowolnego komputera, bez specjalistycznego oprogramowania, bez potrzeby wzywania serwisu.

Fibaro daje pełną swobodę sterowania i komunikacji, współpracuje bowiem z większością telefonów komórkowych, dostępnych na rynku. Współpracuje z produktami bezprzewodowymi ponad 300 niezależnych producentów i wszystkimi pozostałymi urządzeniami, którymi sterować mogą konkurencyjne systemy. Warto nadmienić, że system Fibaro współpracuje z urządzeniami alarmowymi marki Satel. Współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na rynku kamerami IP. Po wykryciu zdarzenia system wysyła zdjęcie lub film na Twoją komórkę.

 • Apple HomeKit - Stworzyliśmy serię urządzeń przystosowanych do współpracy z Apple HomeKit.
 • Z-Wave - Wiodąca technologia bezprzewodowej komunikacji wykorzystywana w systemach inteligentnych domów.

 

Telefony komórkowe, tablety z uruchomionym oprogramowaniem marki Fibaro

Sterowaniem kolorowym oświetleniem w luksusowym mieszkaniu za pomocą mobilnej aplikacji

Sensor pożaru to nie tylko czujnik dymu. Wykrywa zmianę temperatury.

 

KOMPATYBILNOŚĆ

Podłącz do systemu współpracujące urządzenie i rozszerz jego możliwości. System Fibaro jest skalowalny i rozszerzalny – co oznacza, że możemy go w dowolnej chwili rozszerzyć poprzez dokupienie kolejnego modułu czy czujnika.

Fibaro współpracuje m.in. z producentami następujących urządzeń:

 • PHILIPS - Zaprogramuj i steruj oświetleniem z dowolnego miejsca na świecie,
 • NETATMO - Moduły domowej stacji pogodowej zadbają o Twój komfort i dostarczą istotnych informacji,
 • SONOS - Puść ulubioną playlistę i steruj głośnikami,
 • D-LINK - Korzystaj z podglądu na żywo na komórce i odbieraj wideo-powiadomienia, gdy system wykryje ruch w domu,
 • YALE - Zamek Yale Keyless Connected daje możliwość zabezpieczenia swojego domu bez użycia kluczy,
 • DSC - DSC jest światowym liderem w dziedzinie alarmów. Od powstania firmy, eksperci z DSC wytyczają standardy.

 

Załączniki
Pokaż:
Sortuj według:

DS-001 Fibaro Temperature Sensor czujnik

Kod: DS-001
 • komunikacja za pomocą interfejsu 1-wire,
 • każdy odbiornik posiada unikalny 64 bitowy kod umieszczony w wewnętrznej pamięci ROM układu,
 • maksymalnie uproszczony sposób odczytu temperatury,
 • nie potrzebuje żadnych zewnętrznych komponentów,
 • może być zasilany z linii danych,
 • zasilanie od 3V do 5,5V
 • dokładność 0,5oC dla zakresu -10oC ÷ 85oC,
39,00 zł
Netto: 31,71 zł

1 opinia

Fibaro

FGB-002 Fibaro Bypass 2 Kontroler oświetlenia

Kod: FGB-002
 • Napięcie zasilania: 100-240 V~ 50/60 Hz
 • Temperatura pracy: 0-35°C
 • Wymiary: 31mm x 21,6mm x 13mm
 • Pobór mocy: < 1,4 W
39,00 zł
Netto: 31,71 zł

1 opinia

Fibaro

FGBRS-001 Fibaro bezprzewodowy czujnik temperatury

Kod: FGBRS-001
 • Technologia: Z-Wave,
 • Zasilanie: 3.0V bateria,
 • Unika: Przegrzania i niedogrzania,
 • Współpraca: Fibaro Radiator Thermostat,
 • Sterowanie: aplikacja HomeKit.
85,01 zł
Netto: 69,11 zł

0 opinii

Fibaro

FGBS-001 Fibaro Universal Binary Sensor bezprzewodowy moduł

Kod: FGBS-001
 • Sterowany przez inne urządzenia Systemu FIBARO bądź dowolny kontroler Z-Wave,
 • Sterowanie mikroprocesorowe,
 • Kompatybilny ze zwykłymi parametrycznymi liniami alarmowymi
 • Kompatybilny z czujnikami binarnymi
 • Kompatybilny z czujnikami temperatury DS18B20
 • Wejścia: 2 wejścia bezpotencjałowe, 1 wejście cyfrowe 1-wire,
 • Wyjścia: 2 wyjścia bezpotencjałowe,
 • Zasięg około 30m (wewnątrz budynku),
169,00 zł
Netto: 137,40 zł

1 opinia

Fibaro

FGK-107 Fibaro Door / Window Sensor czujnik

Kod: FGK-107
 • estetyczne wzornictwo i bardzo mała obudowa: 79mm x 17mm x 19mm (dł. x szer. x wys.),
 • zasilanie za pomocą jednej baterii ER14250 3,6V DC,
 • alarm o niskim poziomie baterii,
 • ukryty przycisk sabotażowy,
 • zoptymalizowany zasięg anteny - do 40 metrów w budynkach, 50 metrów na otwartej przestrzeni,
 • łatwa instalacja i użytkowanie,
 • możliwość podłączenia czujnika temperatury DS18B20
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

0 opinii

Fibaro

FGK-106 Fibaro Door / Window Sensor czujnik

Kod: FGK-106
 • estetyczne wzornictwo i bardzo mała obudowa: 79mm x 17mm x 19mm (dł. x szer. x wys.),
 • zasilanie za pomocą jednej baterii ER14250 3,6V DC,
 • alarm o niskim poziomie baterii,
 • ukryty przycisk sabotażowy,
 • zoptymalizowany zasięg anteny - do 40 metrów w budynkach, 50 metrów na otwartej przestrzeni,
 • łatwa instalacja i użytkowanie,
 • możliwość podłączenia czujnika temperatury DS18B20
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

1 opinia

Fibaro

FGK-105 Fibaro Door / Window Sensor czujnik

Kod: FGK-105
 • estetyczne wzornictwo i bardzo mała obudowa: 79mm x 17mm x 19mm (dł. x szer. x wys.),
 • zasilanie za pomocą jednej baterii ER14250 3,6V DC,
 • alarm o niskim poziomie baterii,
 • ukryty przycisk sabotażowy,
 • zoptymalizowany zasięg anteny - do 40 metrów w budynkach, 50 metrów na otwartej przestrzeni,
 • łatwa instalacja i użytkowanie,
 • możliwość podłączenia czujnika temperatury DS18B20
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

1 opinia

Fibaro

FGK-104 Fibaro Door / Window Sensor czujnik

Kod: FGK-104
 • estetyczne wzornictwo i bardzo mała obudowa: 79mm x 17mm x 19mm (dł. x szer. x wys.),
 • zasilanie za pomocą jednej baterii ER14250 3,6V DC,
 • alarm o niskim poziomie baterii,
 • ukryty przycisk sabotażowy,
 • zoptymalizowany zasięg anteny - do 40 metrów w budynkach, 50 metrów na otwartej przestrzeni,
 • łatwa instalacja i użytkowanie,
 • możliwość podłączenia czujnika temperatury DS18B20
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

1 opinia

Fibaro

FGK-103 Fibaro Door / Window Sensor czujnik

Kod: FGK-103
 • estetyczne wzornictwo i bardzo mała obudowa: 79mm x 17mm x 19mm (dł. x szer. x wys.),
 • zasilanie za pomocą jednej baterii ER14250 3,6V DC,
 • alarm o niskim poziomie baterii,
 • ukryty przycisk sabotażowy,
 • zoptymalizowany zasięg anteny - do 40 metrów w budynkach, 50 metrów na otwartej przestrzeni,
 • łatwa instalacja i użytkowanie,
 • możliwość podłączenia czujnika temperatury DS18B20
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

1 opinia

Fibaro

FGK-102 Fibaro Door / Window Sensor czujnik

Kod: FGK-102
 • estetyczne wzornictwo i bardzo mała obudowa: 79mm x 17mm x 19mm (dł. x szer. x wys.),
 • zasilanie za pomocą jednej baterii ER14250 3,6V DC,
 • alarm o niskim poziomie baterii,
 • ukryty przycisk sabotażowy,
 • zoptymalizowany zasięg anteny - do 40 metrów w budynkach, 50 metrów na otwartej przestrzeni,
 • łatwa instalacja i użytkowanie,
 • możliwość podłączenia czujnika temperatury DS18B20
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

1 opinia

Fibaro

FGK-101 Fibaro Door / Window Sensor czujnik

Kod: FGK-101
 • estetyczne wzornictwo i bardzo mała obudowa: 79mm x 17mm x 19mm (dł. x szer. x wys.),
 • zasilanie za pomocą jednej baterii ER14250 3,6V DC,
 • alarm o niskim poziomie baterii,
 • ukryty przycisk sabotażowy,
 • zoptymalizowany zasięg anteny - do 40 metrów w budynkach, 50 metrów na otwartej przestrzeni,
 • łatwa instalacja i użytkowanie,
 • możliwość podłączenia czujnika temperatury DS18B20
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

1 opinia

Fibaro

FGDW-002-1 Fibaro Door / Window miniaturowy czujnik

Kod: FGDW-002-1
 • Technologia: Z-Wave,
 • Zasilanie: 3.6V DC bateria,
 • Powiadomienia o stanie urządzenia: Diody LED ,
 • Współpraca: aplikacja HomeKit,
 • Montaż: drzwi, bramy garażowe, okna itp.,
 • Dodatkowe atuty: energooszczędność,
 • Kolor: biały.
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

0 opinii

Fibaro

FGDW-002-2 Fibaro Door / Window miniaturowy czujnik

Kod: FGDW-002-2
 • Technologia: Z-Wave,
 • Zasilanie: 3.6V DC bateria,
 • Powiadomienia o stanie urządzenia: Diody LED,
 • Współpraca: aplikacja HomeKit,
 • Montaż: drzwi, bramy garażowe, okna itp.,
 • Dodatkowe atuty: energooszczędność,
 • Kolor: szary.
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

0 opinii

Fibaro

FGDW-002-3 Fibaro Door / Window miniaturowy czujnik

Kod: FGDW-002-3
 • Technologia: Z-Wave,
 • Zasilanie: 3.6V DC bateria,
 • Powiadomienia o stanie urządzenia: Diody LED,
 • Współpraca: aplikacja HomeKit,
 • Montaż: drzwi, bramy garażowe, okna itp.,
 • Dodatkowe atuty: energooszczędność,
 • Kolor: czarny.
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

0 opinii

Fibaro

FGDW-002-4 Fibaro Door / Window miniaturowy czujnik

Kod: FGDW-002-4
 • Technologia: Z-Wave,
 • Zasilanie: 3.6V DC bateria,
 • Powiadomienia o stanie urządzenia: Diody LED,
 • Współpraca: aplikacja HomeKit,
 • Montaż: drzwi, bramy garażowe, okna itp.,
 • Dodatkowe atuty: energooszczędność,
 • Kolor: beżowy.
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

0 opinii

Fibaro

FGDW-002-5 Fibaro Door / Window miniaturowy czujnik

Kod: FGDW-002-5
 • Technologia: Z-Wave,
 • Zasilanie: 3.6V DC bateria,
 • Powiadomienia o stanie urządzenia: Diody LED,
 • Współpraca: aplikacja HomeKit,
 • Montaż: drzwi, bramy garażowe, okna itp.,
 • Dodatkowe atuty: energooszczędność,
 • Kolor: jasny brąz.
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

0 opinii

Fibaro

FGDW-002-6 Fibaro Door / Window miniaturowy czujnik

Kod: FGDW-002-6
 • Technologia: Z-Wave,
 • Zasilanie: 3.6V DC bateria,
 • Powiadomienia o stanie urządzenia: Diody LED,
 • Współpraca: aplikacja HomeKit,
 • Montaż: drzwi, bramy garażowe, okna itp.,
 • Dodatkowe atuty: energooszczędność,
 • Kolor: brązowy.
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

0 opinii

Fibaro

FGDW-002-7 Fibaro Door / Window miniaturowy czujnik

Kod: FGDW-002-7
 • Technologia: Z-Wave,
 • Zasilanie: 3.6V DC bateria,
 • Powiadomienia o stanie urządzenia: Diody LED,
 • Współpraca: aplikacja HomeKit,
 • Montaż: drzwi, bramy garażowe, okna itp.,
 • Dodatkowe atuty: energooszczędność,
 • Kolor: ciemny brąz.
209,00 zł
Netto: 169,92 zł

0 opinii

Fibaro

FGPB-101-1 Fibaro The Button przycisk

Kod: FGPB-101-1
 • Kompatybilny z dowolnym kontrolerem Z-Wave lub Z-Wave+
 • Urządzenie może być sterowane za pomocą FIBAO Home Center lub innego, dowolnego kontrolera sieci Z-Wave
 • W pełni bezprzewodowy
 • Można zainstalować w dowolnym miejscu
 • Niezwykle łatwa instalacja
 • Kolor: biały
219,00 zł
Netto: 178,05 zł

1 opinia

Fibaro

FGPB-101-2 Fibaro The Button przycisk

Kod: FGPB-101-2
 • Kompatybilny z dowolnym kontrolerem Z-Wave lub Z-Wave+
 • Urządzenie może być sterowane za pomocą FIBAO Home Center lub innego, dowolnego kontrolera sieci Z-Wave
 • W pełni bezprzewodowy
 • Można zainstalować w dowolnym miejscu
 • Niezwykle łatwa instalacja
 • Kolor: czarny
219,00 zł
Netto: 178,05 zł

1 opinia

Fibaro

FGPB-101-3 Fibaro The Button przycisk

Kod: FGPB-101-3
 • Kompatybilny z dowolnym kontrolerem Z-Wave lub Z-Wave+
 • Urządzenie może być sterowane za pomocą FIBAO Home Center lub innego, dowolnego kontrolera sieci Z-Wave
 • W pełni bezprzewodowy
 • Można zainstalować w dowolnym miejscu
 • Niezwykle łatwa instalacja
 • Kolor: czerwony
219,00 zł
Netto: 178,05 zł

1 opinia

Fibaro

FGPB-101-4 Fibaro The Button przycisk

Kod: FGPB-101-4
 • Kompatybilny z dowolnym kontrolerem Z-Wave lub Z-Wave+
 • Urządzenie może być sterowane za pomocą FIBAO Home Center lub innego, dowolnego kontrolera sieci Z-Wave
 • W pełni bezprzewodowy
 • Można zainstalować w dowolnym miejscu
 • Niezwykle łatwa instalacja
 • Kolor: żółty
219,00 zł
Netto: 178,05 zł

0 opinii

Fibaro

FGPB-101-5 Fibaro The Button przycisk

Kod: FGPB-101-5
 • Kompatybilny z dowolnym kontrolerem Z-Wave lub Z-Wave+
 • Urządzenie może być sterowane za pomocą FIBAO Home Center lub innego, dowolnego kontrolera sieci Z-Wave
 • W pełni bezprzewodowy
 • Można zainstalować w dowolnym miejscu
 • Niezwykle łatwa instalacja
 • Kolor: zielony
219,00 zł
Netto: 178,05 zł

0 opinii

Fibaro

FGPB-101-6 Fibaro The Button przycisk

Kod: FGPB-101-6
 • Kompatybilny z dowolnym kontrolerem Z-Wave lub Z-Wave+
 • Urządzenie może być sterowane za pomocą FIBAO Home Center lub innego, dowolnego kontrolera sieci Z-Wave
 • W pełni bezprzewodowy
 • Można zainstalować w dowolnym miejscu
 • Niezwykle łatwa instalacja
 • Kolor: niebieski
219,00 zł
Netto: 178,05 zł

1 opinia

Fibaro

FGPB-101-7 Fibaro The Button przycisk

Kod: FGPB-101-7
 • Kompatybilny z dowolnym kontrolerem Z-Wave lub Z-Wave+
 • Urządzenie może być sterowane za pomocą FIBAO Home Center lub innego, dowolnego kontrolera sieci Z-Wave
 • W pełni bezprzewodowy
 • Można zainstalować w dowolnym miejscu
 • Niezwykle łatwa instalacja
 • Kolor: brązowy
219,00 zł
Netto: 178,05 zł

1 opinia

Fibaro
12
DSC
Fibaro
Hikvision
Hikvision Hiwatch
8level
BCS
BCS Line
BCS Point
BCS Pro
Dahua
EVER
Jablotron
Linkbasic
Netgear
Pulsar
Roger
Satel
Seagate
TP-Link
Ubiquiti
ULTIPOWER
Vivotek
Western Digital
Xblitz
Zamel

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2019r.