Strona główna Aktualności
BCS wreszcie w sprzedaży na chroń.pl
Data:

Produkty BCS logo chroń.plZ wielką radością informujemy Państwa, że oferta produktów w naszym sklepie internetowym chroń.pl została poszerzona o asortyment marki BCS. Marka BCS to profesjonalne urządzenia służące bezpośrednio, jak i pośrednio do monitoringu wizyjnegotelewizji przemysłowej.

czytaj więcej
Nowa sieciowa kamera panoramiczna od Vivotek
Data:

Nowa kamera panoramiczna logo Vivotek oraz chroń.pl miasto w tle wieżowceModel CC8371-HV to panoramiczna kamera sieciowa IP o kącie widzenia 180°, posiadająca wbudowany oświetlacz podczerwieni IR o zasięgu do 15 metrów. Jej poprzednik to popularna i ceniona kamera o modelu CC8370-HV.

czytaj więcej
Nowości od producenta Satel na chroń.pl
Data:

Chroń.pl jako dystrybutor marki Satel stara się dostarczać Państwu aktualną ofertę produktów i prezentować najświeższe informacje wprost od producenta. Dziś przedstawiamy Państwu nowe produkty marki Satel.

czytaj więcej
Hikvision Roadshow 9 listopada 2017 z chroń.pl
Data:

Hikvision Roadshow z chroń.pl banner reklamowy małyW dniu 9 listopada w siedzibie Chroń.pl mieszczącej się przy ulicy Stanisława Sulimy 1 w Elblągu zostanie zorganizowane szkolenie HIKVISION ROADSHOW. Zapoznaj się ze szczegółami wydarzenia, zarezerwuj wolne miejsce i spędź z nami ten wyjątkowy czas. Nie przegap takiej szansy!

czytaj więcej
Chroń.pl dystrybutorem produktów Vivotek
Data:

mały banner vivotekJako dystrybutor marki Vivotek udostępniliśmy Państwu nową ofertę produktów od tego producenta. Aktualna oferta jest już dostępna na naszym sklepie internetowym chroń.pl.

czytaj więcej
Nowości FIBARO na IFA 2017 - Intercom i Termostat
Data:

banner z termostatem i intercomem marki fibaro na szarym tleMiędzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD IFA to jedne z największych na świecie targów elektroniki. Jest to ważne miejsce spotkań dla osób z branży oraz niewątpliwie doskonała okazja do zaprezentowania nowości produktowych. Z okazji tej skorzytał Fibar - producent urządzeń marki Fibaro - stosowanych do budowy inteligentnych domów, mieszkań, budynków.

czytaj więcej
Niższe ceny produktów Hikvision na chroń.pl
Data:

mały banner Hikvision - nowe niższe ceny wraz z logo chroń.pl Producent marki Hikvision zaprezentował nowy cennik swoich produktów, a my jako sklep internetowy chroń.pl postanowiliśmy zaktualizować naszą dotychczasową ofertę i wprowadzić w niej istotne zmiany. Pragniemy zaprezentować Państwu nowe, niższe ceny obowiązujące na produkty marki Hikvision.

czytaj więcej
Nowa wersja mobilna strony chroń.pl
Data:

chroń.pl nowa wersja mobilna naszej strony www obrazek telefonu, kubek, laptop, długopis Mobilna wersja strony to całkowita podstawa w czasach zdominowanych przez urządzenia typu smartphone, tablety i tym podobne. Skupiając się na potrzebach naszych klientów dokonaliśmy modyfikacji już istniejącej wersji mobilnej sklepu chroń.pl.

czytaj więcej
Telewizja przemysłowa - dawniej, a dziś
Data:

Telewizja przemysłowa - monitoring dawniej, a dziś. Rejestrator, kamera, klisza filmowaZanim pojęcia takie jak monitoring wizyjny czy wideonadzór na dobre wpisały się do słownika branży systemów zabezpieczeń, to najczęściej używanym określeniem była telewizja przemysłowa - CCTV. Stanowiska dozoru, a na nich telewizory/monitory typu CRT które zajmowały znaczną część biurka. Do tego pokaźnych rozmiarów rejestrator dla kamer analogowych, wysłużony pulpit sterowniczy i pracownik ochrony.

czytaj więcej
System przeciwpożarowy - podstawowe informacje
Data:

mały banner do aktualności dot. systemów przeciwpożarowychSystem przeciwpożarowy (PPOŻ) zgodnie ze swoją nazwą ma chronić przed przykrymi skutkami pożaru. W założeniu ochronie podlegać ma przede wszystkim życie i zdrowie ludzkie, ale też mienie - nasz dobytek. Prosty schemat budowy systemu przeciwpożarowego prezentuje się następująco: czujniki dymu, czujniki temperatury, ognia oraz nowoczesna, skuteczna i profesjonalna centrala sygnalizacji pożarowej. Do tego dochodzą jeszcze niekiedy rury ze środkiem gaszącym pożar.

czytaj więcej
123
DSC
Fibaro
Hikvision
8level
BCS
BCS Line
BCS Point
BCS Pro
Dahua
EVER
Jablotron
Linkbasic
Netgear
Pulsar
Roger
Satel
Seagate
TP-Link
Ubiquiti
ULTIPOWER
Vivotek
Western Digital
Xblitz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2018r.