Rejestracja Logowanie

Sugerowane kategorie:

  Strona główna Aktualności
  Promiennik podczerwieni IR w systemach CCTV
  Data: 2017-07-13 01:30

  Promiennik podczerwieni IR jest jednym z podstawowych i najpowszechniejszych elementów dodatkowego doświetlenia planu obserwacyjnego. To dzięki odpowiedniemu oświetleniu możemy rejestrować wyraźny, czytelny obraz poprzez system CCTV. Przy całkowitym braku oświetlenia jakakolwiek próba obserwacji jest oczywiście skazana na niepowodzenie.

  czytaj więcej
  HIKVISION - inteligentne funkcje kamer - smart ipc
  Data: 2017-07-05 12:00

  Smar IPC kamery HikvisionWbudowane funkcje inteligentnej analizy obrazu kamer Hikvision oferują możliwość detekcji ruchu: standardową i rozszerzoną (z opcją indywidualnych ustawień dla każdej strefy detekcji ruchu). Inteligentne funkcje kamer Hikvision określane są jako Smart IPC. Jest to pewien sposób automatyzacji monitoringu, a jego pole działania, charakter odbieranych informacji i sposób ich analizy jest wcześniej zaprogramowany.

  czytaj więcej
  System FIBARO - The Button - włącznik, wyłącznik
  Data: 2017-07-04 09:43

  Fibaro Button pozwala nam wyzwalać jednym prostym kliknięciem nawet najbardziej skomplikowane funckje inteligentnego budynku. Wystarczy zapisać odpowiednie akcje, a następnie za pośrednictwem tego małego, poręcznego, bezprzewodowego urządzenia jakim jest Fibaro The Button uruchomić prostą reakcję (np. włączenie światła), albo cały szereg skomplikowanych reakcji.

  czytaj więcej
  System FIBARO - poznaj najpiękniejszy czujnik zalania
  Data: 2017-06-25 11:47

  System inteligentnego domu staje się integralną częścią urządzania wnętrz. System inteligentnego domu FIBARO umożliwia bezprzewodowe sterowanie praktycznie dowolnym urządzeniem elektrycznym. Przyjrzyjmy się dziś bliżej jednemu z urządzeń marki FIBARO - czujnikowi zalania Flood Sensor i poznajmy jego możliwości.

  czytaj więcej
  HIKVISION - nowa oferta produktowa w sklepie chroń.pl
  Data: 2017-06-09 10:41

  Rozszerzyliśmy naszą ofertę produktową i z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z produktami marki Hikvision. Staramy się oferować Państwu sprawdzone, niezawodne produkty oraz być na bieżąco z nowościami i aktualnymi trendami na rynku zabezpieczeń. Wprowadzenie produktów marki Hikvision jest kolejnym krokiem mającym na celu zaoferowanie Państwu jak najlepszej gamy produktowej.

  czytaj więcej
  HIKVISION – już niebawem nowa oferta produktowa
  Data: 2017-05-18 12:40

  Zapraszamy do systematycznego śledzenia naszego sklepu internetowego oraz do zapoznania się z krótką charakterystyką odnośnie marki HIKVISION, której to produkty będziemy mieli przyjemność oferować Państwu już niebawem.

  czytaj więcej
  System FIBARO - poznaj inteligentny budynek
  Data: 2017-04-25 08:30

  Poznaj system FIBARO i odkrywaj jego funkcje. Żyj komfortowo i wykorzystaj elastyczność, jaką oferuje FIBARO. Powiększaj system o nowe urządzenia i integracje. Rozpocznij z nami przygodę z inteligentnym domem. Poczuj prawdziwy komfort życia z FIBARO. Pozwól sobie na łatwiejsze i wygodniejsze życie z FIBARO. Odkryj, że wreszcie na wszystko masz czas.

  czytaj więcej
  System Perfecta - nowość od firmy Satel
  Data: 2017-03-22 13:32

  satel perfecta zestawNowa oferta produktowa od firmy Satel to kolejny duży krok w rozwoju naszego bezpieczeńśtwa łączący w sobie ponadprzeciętną niezawodność z doskonałymi funkcjonalnościami. Łatwa konfiguracja, intuicyjna obsługa i wygodne sterowanie – są to mocne cechy którymi odznacza się system alarmowy bazujący na centrali PERFECTA.

  czytaj więcej
  Doskonały monitoring termowizyjny od Dahua Technology
  Data: 2017-03-21 14:28

  Marka Dahua Technology jako jeden ze światowych liderów innowacyjnych rozwiązań służących do nadzoru posiada w swojej ofercie takie urządzenia jak nowoczesne kamery IP, rejestratory wideo oraz wiele, wiele więcej. Linia produktów służących do termowizji zaopatrzona jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne wykonane z największą precyzją oraz zgodnie z najsurowszymi normami jakościowymi. Zasada działania takich rejestratorów opiera się o obrazowanie w paśmie średniej podczerwieni (długość fali od ok. 9 do 14 μm).

  czytaj więcej
  Roger RACS 5 system kontroli dostępu z elementami automatyki budynkowej
  Data: 2017-03-21 13:42

  System kontroli dostępu Roger RACS 5 jest grupą produktów oraz towarzyszącego mu oprogramowania przeznaczoną do realizacji funkcji fizycznej kontroli dostępu, automatyki budynkowej oraz systemu alarmowego w budynkach. System kontroli dostępu RACS 5 jest łatwo skalowalny i może być stosowany w instalacjach o dowolnej wielkości począwszy od tych najmniejszych, bazujących na jednym przejściu do tych największych obsługujących biurowce, hotele czy stadiony.

  czytaj więcej
  12

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2017r.