Czujki PPOŻ

Pokaż Filtry

W systemie przeciwpożarowym najważniejsze jest to, aby był on niezawodny w każdej sytuacji. W związku z tym prezentujemy Państwu najwyższej jakości czujki punktowe i wielosensorowe, które bazują na nowatorskich technologiach.

W naszej ofercie proponujemy punktowe czujki ciepła do wykrywania szybkiego wzrostu temperatury lub przekroczenia temperatury granicznej, w wyniku rozwijającego się pożaru. Działają one w zakresie temperatury od -25 do +50 °C. Ponadto nasz asortyment zawiera punktowe czujki dymu, które przeznaczone są do wykrywania widzialnego dymu, podczas rozprzestrzeniania się ognia. Jeśli potrzebują Państwo czujkę dymu oraz czujkę ciepła przedstawiamy znakomite rozwiązanie – 2w1 wielodetektorowa czujka dymu i ciepła, która łączy w jednym urządzeniu dogodność detekcji zauważalnego dymu oraz detekcji nagłego wzrostu i przekroczenia temperatury granicznej. Do czujek można podłączyć zewnętrzny wskaźnik zadziałania.

Wszystkie czujki sprawdzają się w małych i wielkich obiektach. Polecane są do domów jednorodzinnych i hal np. produktowych, ale sprawdzą się również w mieszkaniach, biurach, szkołach itp. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


109,00 zł
88,62 zł netto



1 opinia

158,00 zł
128,46 zł netto



1 opinia

84,00 zł
68,29 zł netto



1 opinia

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2021r.