Urządzenia magazynujące

Pokaż Filtry

Urządzenie magazynująca, zwane również macierzami, zawierają przestrzeń na dyski fizyczne – od kilku, do kilkunastu. Służą do rozbudowy przestrzeni dyskowej w rejestratorach, powiększając pojemność zapisu danych.
Urządzenia pozwalają na grupowanie RAID, dzięki czemu zestaw kilku dysków fizycznych jest widziany przez system jako pojedynczy dysk logiczny. Dzięki RAID możemy zabezpieczyć dane, aby w przypadku awarii jednego z dysków nie były w żaden sposób utracone.
Kolejną zaletą metody grupowania jest szybszy zapis w macierzy kosztem dodatkowego/dodatkowych dysków -popularne opcje: stripping RAID 0, mirroring RAID 1 oraz RAID 5.

Urządzenia magazynujące posiadają różne cechy, które odróżniają je od innych macierzy dyskowych: ilość przestrzeni dyskowej, kieszeni dyskowych, chłodzenie za pomocą wiatraka, poziom RAID, wsparcie protokołów, portów, typu obudowy.
W zależności od preferencji, można znaleźć model, spełniający dane oczekiwania.

Zapraszamy Państwa, do zapoznania się z naszą ofertą sklepową. W razie problemów z wyborem, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zawsze służą radą.


6 150,00 zł
5 000,00 zł netto
Na zamówienie



1 opinia

11 070,00 zł
9 000,00 zł netto
Na zamówienie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2021r.