Automatyka hotelowa

Pokaż Filtry

Automatyka hotelowa integruje sterowanie systemami i urządzeniami, które opierają się głównie na kontrolerach dostępu z serii HRC producenta Roger. Rozwiązania automatyki hotelowej poprawiają komfort gości, personelu oraz poczucie prywatności, usprawniają również komunikację z obsługą hotelową.

Szczegółowe funkcje systemu automatyki to m.in.: zamek w pokoju na kartę zbliżeniową, możliwość centralnego sterowania wentylacją oraz temperaturą w pomieszczeniu, zasygnalizowanie skorzystania z minibaru. Pozwala również na integrowanie systemu z monitoringiem CCTV.

Sterowanie systemem może przebiegać przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych, np. laptopa, smartphona. Do obsługi automatyki hotelowej mają Państwo prosty i intuicyjny interfejs użytkowanika.

Nasza oferta produktowa zawiera wszystkie niezbędne produkty do stworzenia systemu automatyki hotelowej. Dział obsługi klienta z chęcią odpowie na wszystkie pytania oraz doradzi w konkretnym wyborze poszczególnych elementów. Zachęcamy do zakupów na chroń.pl.


172,20 zł
140,00 zł netto



1 opinia

172,20 zł
140,00 zł netto
301,35 zł
245,00 zł netto



1 opinia

535,05 zł
435,00 zł netto



1 opinia

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2021r.