Centrale PPOŻ

Pokaż Filtry

Instalacje przeciwpożarowe zawierają w sobie główny element jakim są centrale ppoż. Składają się one na priorytetowy podzespół, na podstawie którego można skomponować nowoczesny system sygnalizacji pożarowej w małych, średnich, jak i wielkich obiektach. Umożliwia zidentyfikowanie miejsca wszczynania się pożaru, a także pozwala na automatyczne uruchomienia niezależnie od zaprogramowanych urządzeń wykonawczych.

Dużym atutem central PPOŻ dostępnych na naszej stronie internetowej jest ich nieskomplikowana instalacja oraz estetyczny wygląd. Centrale posiadają możliwość pracy w różnych temparaturach od -25 do +55 °C. Zasilanie podstawowe 230V AC. W przypadku, gdy zabraknie prądu, umożliwiają korzystanie z zasilania rezerwowego nawet do 72 h. W zależności od modelu posiadają określoną ilość linii dozorowych, wejścia sterujące o funkcjonalności programowanej przez instalatora oraz wyjścia programowane przez instalatora, umożliwiające interakcję z innymi systemami.

Nasza firma MBS Systems jest znakomicie zapoznana z dziedziną systemów przeciwpożarowych, a tym samym z centralami PPOŻ. Jesteśmy dystrybutorem cenionych i zaufanych firm, np.: Satel. Nasi pracownicy wspomogą dobry wybór produktów. Zapraszamy zatem do kontaktu z naszymi konsultantami oraz do zapoznania się z produktami dostępnymi na naszym serwisie.


1 045,00 zł
849,59 zł netto



1 opinia

1 131,00 zł
919,51 zł netto



1 opinia

1 168,00 zł
949,59 zł netto



1 opinia

1 254,00 zł
1 019,51 zł netto



1 opinia

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2021r.