Porównaj (0)

Fibaro

Pokaż Filtry (1)

Fibaro

Fibaro Group to polska spółka z ograniczona odpowiedzialnością, która projektuje i produkuje system automatyki budynkowej Fibaro. Firma rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2010 jako 3 osobowy start-up z branży R&D. Startup został zarejestrowany pod nazwą Fibar Group. Jeszcze tego samego miesiąca uruchomiona została jednostka produkcyjna firmy. Od samego początku celem firmy było stworzenie bezprzewodowego systemu automatyki budynkowej, który byłby łatwy w obsłudze i bezinwazyjny w instalacji. Pierwszy sklep franczyzowy został otworzony w kwietniu 2011 roku, a pod koniec 2014 roku firma zatrudniała 250 pracowników.

Kluczowe wartości wg marki to klient, ludzie, innowacyjność oraz jakość.

Obecnie jest pionierem w branży inteligentnych systemów domowych, oferujący swoim klientom innowacyjne rozwiązania dla zarządzania swoim domem. Dostarcza niezawodne i nowoczesne technologie, takie jak czujniki ruchu, termostaty, inteligentne gniazdka i inne urządzenia do automatyzacji domu.

Urządzenia pozwalają na łatwe kontrolowanie i zarządzanie domem za pomocą jednej aplikacji na smartfonie. Dzięki swojej intuicyjnej aplikacji i wyjątkowej funkcjonalności, firma jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego, niezależnie od jego wiedzy technicznej.

Firma FIBARO jest dumna z swojej reputacji jako lidera w branży inteligentnych systemów domowych i zaangażowania w ciągły rozwój swoich produktów i usług.

Jeśli szukasz inteligentnego i łatwego w użyciu systemu do zarządzania swoim domem, firma FIBARO jest doskonałym wyborem.


Okazje

  • Technologia: Z-Wave,
  • Zasilanie: 3.6V DC bateria,
  • Powiadomienia o stanie urządzenia: Diody LED,
  • Współpraca: aplikacja HomeKit,
  • Montaż: drzwi, bramy garażowe, okna itp.,
  • Dodatkowe atuty: energooszczędność,
  • Kolor: ciemny brąz.
Czas realizacji: 24h

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2024r.