BCS-V-EIP28FSR3-AI2(2)
Stara cena
Promocyjna cena
Cena netto
Promocja do: 2026-05-31
Czas realizacji
Do 48h
Gwarancja
3 lata
Dostawa
Darmowa
Kupuj taniej z kontem hurtowym. Sprawdź
Szybka wysyłkaSzybka wysyłka
Serwis sprzętuSerwis sprzętu
Wsparcie techniczneWsparcie techniczne
Punkty lojalnościowe
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 13
Skorzystaj z promocyjnych cen
Kamera sieciowa IP 8Mpx model BCS-V-EIP28FSR3-AI2(2) marki BCS View.
Technologia AcuSense
Obiektyw stały 2.8mm F1.0.
Kompresja wideo odbywa się w standardach: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG.
Urządzenie posiada slot kart pamięci MicroSD do 512GB
Kamera przeznaczona do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.
Charakterystyka
  • Technologia SkyLight,
  • Technologia AcuSense,
  • Rodzaj przetwornika: 1/1.8” CMOS,
  • Ilość pikseli: 8Mpx,
  • Ogniskowa obiektywu: 2.8mm,
  • Pole widzenia: H: 109° V: 56° D: 134°,
  • Zasięg oświetlacza IR: do 30 metrów,
  • Kompresja wideo: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG,
  • Funkcje: AWB, AGC, AES, BLC, HLC, WDR(120dB), 3D DNR,
  • Funkcje inteligentne: ochrona perymetryczna, rozpoznawanie obiektów, detekcja twarzy,
  • Slot kart pamięci: MicroSD do 512GB,
  • Klasa szczelności: IP67,
  • Zasilanie: DC12V, PoE (802.3af).
Dane techniczne
Kamera
Przetwornik1/1.8” CMOS
Ilość pikseli8Mpx
Czułość0.0008Lux(F1.0, AGC) 0Lux(B/W,IR)
Zasięg IR LED+ White Lightdo 30 metrów
Stosunek S/N52dB
Balans bieli(AWB)Auto / manual
WDR120dB
Kompensacja tłaBLC / HLC / WDR(120dB)
MigawkaAuto / manual 1/3~1/100000s
Kontrola wzmocnienia(AGC)Auto / manual
Redukcja szumów3D DNR
Obiektyw
Obiektyw2.8mm
Typ obiektywuStały
Maksymalna wartość przysłonyF1.0
DORIDetect 89m / Observe 35m / Recognize 17m / Identify 8m
Wideo
Rozdzielczość3840(H)×2160(V)
KompresjaH.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG
Szybkość odświeżania
Strumień główny: 3840×2160@25fps 3200×1800@30fps 2688×1520@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps
Drugi strumień: 1280×720@30fps 640×480@30fps 640×360@30fps
Trzeci strumień: 1920×1080@10fps 1280×720@10fps 640×480@10fps 640×360@10fps
Obrót obrazuLustrzane odbicie
Bitrate32Kbps~16Mbps
audio
Wbudowany mikrofonTak
KompresjaG.711ulaw / G.711alaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM / MP3 / AAC
Sieć
Podłączenie sieciRJ-45 (10/100Mbps)
ZgodnośćONVIF (S/G/T)
Ogólne
Karta pamięcimicroSD do 512GB
Zasilanie12V DC / PoE (802.3af)
Pobór mocyMax. 8W
Warunki pracy-30°C ~ +60°C  max 95% RH
Klasa szczelnościIP67
Klasa odporności-
WsparcieONVIF (S, G, T)
WymiaryØ138.3×115.4mm