BCS-L-TIP65VSR12-AI2-0735
Cena brutto
Cena netto
Czas realizacji
do 14 dni
Gwarancja
3 lata
Dostawa
Darmowa
EAN
Kupuj taniej z kontem hurtowym. Sprawdź
Szybka wysyłkaSzybka wysyłka
Serwis sprzętuSerwis sprzętu
Wsparcie techniczneWsparcie techniczne
Punkty lojalnościowe
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 42
Skorzystaj z promocyjnych cen
Tubowa kamera sieciowa 5Mpx model BCS-L-TIP65VSR12-AI2-0735 marki BCS Line.
Nadaje się do zastosowań zewnętrznych, dzięki klasom ochrony: IP67 oraz IK10.
Kamera posiada inteligentne funkcje, takie jak:
  • SMD 3.0.
Obsługa za pomocą Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android).
Biała wersja kolorystyczna.
Charakterystyka
  • Rodzaj przetwornika: 1/2.7" CMOS,
  • Ilość pikseli: 5Mpx,
  • Rozdzielczość: 2960(H)×1668(V),
  • Ogniskowa obiektywu: 7mm ~ 35mm/F1.6,
  • Pole widzenia: H: 31°~11° V: 17°~6° D: 36°~13°,
  • Typ obiektywu: Regulowany, motozoom,
  • Zoom optyczny: 5-krotny,
  • Zasięg promiennika IR: do 120 metrów,
  • Funkcje: AGC, AWB, BLC, HLC, WDR, AES, 2D/3D DNR, AES,
  • Klasa szczelności: IP67,
  • Klasa wandaloodporności: IK10,
  • Wejście/ wyjście alarmowe: 2/1,
  • Wejście/ wyjście audio: 1/1,
  • Wbudowane wejście kart MicroSD max. 512GB,
  • Kolor: Biały,
  • Zasilanie: 12VDC / PoE(802.3af) / ePoE.
Dane techniczne
Kamera
Przetwornik1/2.7" 5Mpx CMOS
Ilość pikseli2960(H)×1668(V)
Czułość0.0009Lux (F1.6,kolor,30IRE)
0.0005Lux (F1.6,B/W,30IRE)
0Lux (IR)
OświetlaczDo 120 metrów
Dystans DORIDetekcja: 214 ~ 573m
Obserwacja: 85 ~ 229m
Rozpoznawanie: 43 ~ 115m
Identyfikacja: 21 ~ 57m
Gniazdo karty pamięciMicroSD do 512GB
Obiektyw
Obiektyw7mm ~ 35mm
Maksymalna wartość przysłonyF1.6
Wideo
KompresjaH.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG / Ai Coding
Szybkość odświeżania
Strumień główny: 2960×1668(1~25/30fps)
Podstrumień: 704×576/704×480(1~25/30fps)
Strumień trzeci: 1920×1080(1~25/30fps)
Strumień czwarty: 1280×720(1~25/30fps)
BitrateH264: 32Kbps~16384Kbps H265: 12Kbps~11776Kbps
audio
KompresjaG.711A / G.711Mu / G.723 / G.726 / PCM
Wejście / wyjście1/1
Wbudowany mikrofonTak
Alarm
Wejście alarmowe2
Wyjście alarmowe1
Sieć
Ethernet1x RJ-45 (10M/100M)
Inteligentne algorytmy (AI)
Ai - Wbudowane funkcje inteligentneWbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu
Ai - SMDSMD 3.0
Ogólne
Pobór prądu13W
Temperatura pracy-30°C ~ 60°C
Klasa szczelnościIP67
Klasa wandaloodpornościIK10
WsparcieONVIF (S, G, T)
Waga1100g
Wymiary273.2×95×95mm