IPC868ER-VF18-B
Cena brutto
Cena netto
Czas realizacji
Do 48h
Gwarancja
2 lata
Dostawa
Darmowa
Kupuj taniej z kontem hurtowym. Sprawdź
Szybka wysyłkaSzybka wysyłka
Serwis sprzętuSerwis sprzętu
Wsparcie techniczneWsparcie techniczne
Punkty lojalnościowe
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 58
Sieciowa kamera typu fisheye 12Mpx model IPC868ER-VF18-B marki Uniview.
Podgląd na żywo wymaga wtyczki: : IE9+, Chrome 41 i starsze, Firefox 52 i starsze.
Podgląd na żywo bez wtyczek: Chorme 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+, Safari 11+.
Kolor obudowy: biały.
Charakterystyka
  • Przetwornik: 1/1.7" PS CMOS,
  • Ilość pikseli: 12Mpx,
  • Kompresja: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG,
  • Czułość: 0.05 lux (F2.4, AGC ON) 0 lux with IR on,
  • Obiektyw: 1.8mm/F2.4,
  • Pole widzenia: H: 360°,
  • Promiennik podczerwieni: Do 10 metrów,
  • Wbudowany mikrofon, głośnik,
  • Funkcje AWB, AGC, AES, BLC, DWDR, 2D/3D DNR, ROI, Defog,
  • Slot kart pamięci: MicroSD do 256GB,
  • Kolor: Biały,
  • Klasa szczelności: IP66, IK10
  • Wykonanie obudowy: Metal + plastik,
  • Ochrona przeciwprzepięciowa: 6KV,
  • Zasilanie: DC 12V±25%, PoE (IEEE 802.3af).
Wymiary
Dane techniczne
Kamera
System skanowania Progresywny
Przetwornik 1/1.7'' 12Mpx CMOS
Ilość pikseli 4000 x 3000
Czułość
0.05 lux (F2.4, AGC ON)
0 lux with IR on
Stosunek S/N > 52dB
Tryb dzień/noc Mechaniczny filtr ICR
Migawka Auto / ręczna
1 ~ 1/100000s
Dystans DORI Detekcja: 43.8m
Obserwacja: 17.5m
Rozpoznawanie: 8.8m
Identyfikacja: 4.4m
Obiektyw
Ogniskowa 1.8mm F2.4
Pole widzenia H: 360°
Iris Fixed
Wyświetlanie na żywo
Typ mocowania Stół, ściana, sufit
Tryb wyświetlania: oryginalny obraz, rybie oko + 4PTZ, panoramiczny
Rybie oko + 8PTZ
Funkcje dodatkowe
Balans bieli (AWB) Auto/ Zewnętrzny/ Precyzyjna regulacja/ Lampa sodowa/ Zablokowany/ Auto2
Kompensacja tła BLC / DWDR
Kontrola wzmocnienia (AGC) Tak
Redukcja szumów (DNR) 2D/3DNR
Maski prywatności Tak, 4 obszary
ROI 8 obszarów
Promiennik podczerwieni Do 10m
Wejście / wyjście alarmowe 2/1
Wejście / wyjście audio Impedancja 35kΩ; amplituda 2V [p-p] / impedancja 600Ω; amplituda 2V [p-p]
Wbudowany mikrofon Tak
Wbudowany głośnik Tak
Funkcje wideo
Prędkość transmisji strumienia
Główny: 15fps (4000*3000, 3000*3000); 25fps (2560*2560)
Drugi: 15fps (2000*1500, 2000*2000); 25fps (2000*2000)
Trzeci: 15fps (720*576, 320*288)
Bitrate 128Kbps ~ 16Mbps
Panorama 25fps (3000*2000)
15fps (4000*3000, 3000*2000, 3000*1500)
PTZ 15fps (1920*1080)
Funkcje Audio
Kompresja G.711U, G.711A
Dwukierunkowa rozmowa Wspierane
Częstotliwość próbkowania 8KHZ
Funkcje sieci
Podłączenie sieci 1x RJ-45 (10/100) Ethernet
Kompatybilność ONVIF (S/G/T), API
Użytkownicy mobilni Aplikacje mobilne - EZStation, EZView, EZLive
Pozostałe
Pobór mocy Max. 11.7W
Temperatura pracy -30°C ~ +60°C
Waga 420g
Wymiary Φ149 x 55mm