Wideorejestratory samochodowe

Pokaż Filtry

Coraz większą popularnością wśród kierowców cieszą się wideorejestratory samochodowe. Często spotykamy się z brawurową jazdą niezbyt ostrożnych uczestników ruchu drogowego. W chwili, gdy dochodzi do kolizji, nie zawsze każdy potrafi przyznać się do błędu. Dzięki naszym rejestratorom wideo spór zostanie rozstrzygnięty w mig, gdyż zaistniała sytuacja zostanie zapisania w pamięci urządzenia i bez problemu będzie można ją odtworzyć. Sprawdzą się w mieście, ale także na autostradach, podczas szybkiej jazdy, ponieważ posiadają przetworniki o dobrej rozdzielczości.

W naszym asortymencie dysponujemy certyfikowanymi produktami firmy Xblitz. Marka zajmuje się głównie wideo rejestratorami samochodowymi, które cechują się wysoką jakością i precyzją wykonania. Ponadto towary Xblitz, są niezawodne w działaniu a przy tym ich wygląd skutecznie przyciąga.

Nasi pracownicy oferują profesjonalną i skuteczną pomoc. W przypadku, gdy mają Państwo wątpliwości lub pytania odnośnie wideorejestratorów samochodowych, można się skontaktować z działem obsługi klienta telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.


369,00 zł
300,00 zł netto
339,00 zł
275,61 zł netto



2 opinie

299,00 zł
243,09 zł netto



1 opinia

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2021r.