TRO-4G/400 transformator video (odbiornik)
Cena brutto
Cena netto
Czas realizacji
Do 48h
Dostawa
Kupuj taniej z kontem hurtowym. Sprawdź
Szybka wysyłkaSzybka wysyłka
Serwis sprzętuSerwis sprzętu
Wsparcie techniczneWsparcie techniczne
Punkty lojalnościowe
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 1
TRO-4G/400 przeznaczony jest do zasilania napięciem stałym oraz odbioru sygnału wizyjnego z 4 urządzeń TRN-1/400 (transformatorów wideo - nadajników), za pomocą skrętki komputerowej (UTP, FTP) na odległość do 400 metrów. Sygnał z kamery doprowadzony do wejścia nadajnika TRN-1/400, zostaje przesłany do odbiornika TRO-4G/400 za pomocą skrętki komputerowej. W nadajniku i odbiorniku następuje dopasowanie impedancji kabla koncentrycznego 75Ω do impedancji przewodu symetrycznego co zapewnia przesył wizji do 400 metrów. Odbiornik TRO-4G/400 wpuszcza do skrętki komputerowej napięcie stałe niestabilizowane (maksymalnie do 40V DC), które w nadajniku TRN-1/400 jest stabilizowane do wartości 12V DC pozwalając na zasilanie kamer z termostatem.
Charakterystyka
  • 4 kanały Video 4 kanały DC
  • Napięcie wejściowe: max. 29 V AC / 2 A
  • Zasięg wideo: max. 400 m UTP kat. 5e
Schemat połączeń
Dane techniczne
Rodzaj urządzenia:Aktywne / Odbiornik
Liczba kanałów.:4 Wideo
4 DC
Napięcie we/wy 75Ω (CVBS):1 Vpp