Porównaj (0)

Sygnalizatory PPOŻ

Sygnalizatory PPOŻ są powszechną metodą wykorzystywaną w systemach przeciwpożarowych. Gwarantują zaalarmowanie osób, będących w danym momencie na chronionym obszarze, o wykryciu zagrożenia. Donośny dźwięk, wydobywający się z urządzenia nie umknie żadnej osobie z otoczenia.

Oferujemy Państwu m. in.: sygnalizatory akustyczne, które generują sygnał dźwiękowy. Umożliwiają dostosowanie funkcji do potrzeb użytkownika. Pozwalają na wybór dźwięku sygnalizacyjnego oraz ustawienie jego głośności. Urządzenia przystosowane są do pracy w wysokich temperaturach. Sygnalizatory akustyczno-optyczne wzbogacą alarm o intensywne i zauważalne z daleka światło.

W zależności od rodzaju urządzenia posiadają różne podstawy do instalacji. Dysponujemy m. in: sygnalizatorami z podstawą niską - do instalacji podtynkowej, a także sygnalizatorami z podstawą wysoką - do instalacji prowadzonej w rurkach instalacyjnych. Dodatkowo dzielą się ze względu na zastosowanie: zewnętrzne lub wewnętrzne.

Decydując się na sygnalizatory z naszego sklepu internetowego, mają Państwo gwarancję, że w razie ewentualnego podniesia alarmu, spełnią swoje zadanie niezawodnie. Jesteśmy dystrybutorami wyłącznie najbardziej cenionych producentów systemów przeciwpożarowych. Nasi pracownicy z działu handlowego dołożą wszelkich starań, aby zakupy na naszej stronie były całkowicie udane. Zapraszamy do zapoznania się z całą dostępną ofertą produktową.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2024r.