Sygnalizatory PPOŻ

Sygnalizatory PPOŻ są powszechną metodą wykorzystywaną w systemach przeciwpożarowych. Gwarantują zaalarmowanie osób, będących w danym momencie na chronionym obszarze, o wykryciu zagrożenia. Donośny dźwięk, wydobywający się z urządzenia nie umknie żadnej osobie z otoczenia.

Oferujemy Państwu m. in.: sygnalizatory akustyczne, które generują sygnał dźwiękowy. Umożliwiają dostosowanie funkcji do potrzeb użytkownika. Pozwalają na wybór dźwięku sygnalizacyjnego oraz ustawienie jego głośności. Urządzenia przystosowane są do pracy w wysokich temperaturach. Sygnalizatory akustyczno-optyczne wzbogacą alarm o intensywne i zauważalne z daleka światło.

W zależności od rodzaju urządzenia posiadają różne podstawy do instalacji. Dysponujemy m. in: sygnalizatorami z podstawą niską - do instalacji podtynkowej, a także sygnalizatorami z podstawą wysoką - do instalacji prowadzonej w rurkach instalacyjnych. Dodatkowo dzielą się ze względu na zastosowanie: zewnętrzne lub wewnętrzne.

Decydując się na sygnalizatory z naszego sklepu internetowego, mają Państwo gwarancję, że w razie ewentualnego podniesia alarmu, spełnią swoje zadanie niezawodnie. Jesteśmy dystrybutorami wyłącznie najbardziej cenionych producentów systemów przeciwpożarowych. Nasi pracownicy z działu handlowego dołożą wszelkich starań, aby zakupy na naszej stronie były całkowicie udane. Zapraszamy do zapoznania się z całą dostępną ofertą produktową.


84,00 zł
Netto: 68,29 zł

Dostępność: Do 48h



1 opinia

SPP-100 Satel sygnalizator akustyczny (niska podstawa)

Kod: SPP-100
  • wybór spośród 32 dźwięków sygnalizacyjnych
  • możliwość wyzwalania dwóch różnych dźwięków
  • regulacja głośności sygnalizacji
  • standardowa podstawa
121,00 zł
Netto: 98,37 zł

Dostępność: Do 48h



1 opinia

SPP-101 Satel sygnalizator akustyczny (wysoka podstawa)

Kod: SPP-101
  • wybór spośród 32 dźwięków sygnalizacyjnych
  • możliwość wyzwalania dwóch różnych dźwięków
  • regulacja głośności sygnalizacji
  • wysoka podstawa do instalacji prowadzonej w rurkach instalacyjnych

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2020r.