Ręczne ostrzeganie PPOŻ

Pokaż Filtry

Alternatywą do powiadamiania o zagrożeniu pożarowymręczne ostrzegacze pożarowe ROP, które dają możliwość informowania o zauważonym pożarze. Informacja dobiega do osób będących w jego pobliżu. Ostrzegacze posiadają pełną zgodność z wymaganiami EN54-11, a także zgodność z wytycznymi Rozporządzenia.

Urządzenia dostępne w naszym sklepie wyposażone zostały w hermetyczne i wytrzymałe obudowy o różnych klasach szczelności, które pozwalają na montaż zewnątrzny. Szybki umożliwiają wielokrotny użytek oraz ułatwiają konserwację I utrzymanie systemu. Ostrzegacze wzbogacono o diody LED w celu sygnalizacji zadziałania, dodatkowo każdy posiada swój klucz do kasowania po zadziałaniu.

W celu uruchomienia ostrzegacza ROP należy w pierwszej kolejności uderzyć w szybkę zabezpieczająca, a następnie wcisnąć przycisk.

Firma MBS Systems współpracuje z marką Satel, która doskonale jest zorientowana w zakresie ręcznego ostrzegania PPOŻ. Nasi przedstawiciele są gotowi do pomagania w wyborze produktów przy tworzeniu poszczególnych etapów systemów alarmowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy adresować swoje pytania do naszych specjalistów poprzez kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej.


67,00 zł
54,47 zł netto
195,00 zł
158,54 zł netto



1 opinia

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2021r.