BCS-L-TIP68VSR12-AI2-0832
Dostępność
Wycofany
Gwarancja
3 lata
Dostawa
Darmowa
Kupuj taniej z kontem hurtowym. Sprawdź
Szybka wysyłkaSzybka wysyłka
Serwis sprzętuSerwis sprzętu
Wsparcie techniczneWsparcie techniczne
Punkty lojalnościowe
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 53
Tubowa kamera sieciowa 8Mpx model BCS-L-TIP68VSR12-AI2-0832 marki BCS Line.
Posiada klasę szczelności IP67 oraz klasę wandaloodporności IK10.
Kamera posiada inteligentne funkcje, takie jak:
Obsługa za pomocą Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android).
Biała wersja kolorystyczna.
Charakterystyka
  • Rodzaj przetwornika: 1/1.8" CMOS,
  • Ilość pikseli: 8Mpx,
  • Rozdzielczość: 3840(H)×2160(V),
  • Ogniskowa obiektywu: 8mm ~ 32mm/F1.4,
  • Pole widzenia: H: 42°~14.9° V: 23.3°~8.6° D: 48.5°~16.9°,
  • Typ obiektywu: Regulowany, motozoom,
  • Zoom optyczny: 4-krotny,
  • Zasięg promiennika IR: do 120 metrów,
  • Funkcje: AGC, AWB, BLC, HLC, WDR, AES, 2D/3D DNR, AES,
  • Funkcje AI: Ochrona perymetryczna, rozpoznawanie obiektów,
  • Klasa szczelności: IP67,
  • Klasa wandaloodporności: IK10,
  • Wejście/ wyjście alarmowe: 1/1,
  • Wejście/ wyjście audio: 1/1,
  • Wbudowane wejście kart MicroSD max. 256GB,
  • Kolor: Biały,
  • Zasilanie: DC12V, PoE.
Dane techniczne
Kamera
RAM/ROM1GB/128MB
Przetwornik1/1.8" 8Mpx CMOS
Ilość pikseli3840(H)×2160(V)
Czułość0.004Lux(F1.4,kolor,30IRE)
0.0004Lux(F1.4,B/W,30IRE)
0Lux(IR)
Oświetlaczdo 120 metrów
Dystans DORIDetekcja: 214 ~ 573m
Obserwacja: 85 ~ 229m
Rozpoznawanie: 43 ~ 115m
Identyfikacja: 21 ~ 70m
Obiektyw
Obiektyw8mm ~ 32mm
Zoom optyczny4x
Maksymalna wartość przysłonyF1.4
Wideo
KompresjaH.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG
Szybkość odświeżania
Strumień główny: 3840×2160(1~25/30fps)
Podstrumień: 704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps)
Strumień  trzeci: 1920×1080(1~25/30fps)
BitrateH.264: 3 kbps~20480 kbps H.265: 3 kbps~20480 kbps
audio
KompresjaG.711A / G.711Mu / G.726 / PCM
Wejście / wyjście2/1
Wbudowany mikrofonTak
Alarm
Wejście alarmowe1
Wyjście alarmowe1
Sieć
Ethernet1x RJ-45 (10M/100M)
Ogólne
Zasilanie12VDC / PoE(802.3af) / ePoE
Pobór prądu7.9W
Temperatura pracy-30°C ~ 60°C
Klasa szczelnościIP67
Klasa wandaloodpornościIK10
WsparcieONVIF (S, T, G)
Waga1100g
Wymiary273.2×95×95mm