Moduły i wkładki optyczne

Pokaż Filtry (6)

  • Transmisja: IEEE 802.3u 100Base-FX,
  • Zasięg transmisji: 2 km,
  • Transfer: do 1.25 Gb/s,
  • Złącza optyczne: 2 x LC,
  • Laser FP - 850 nm (Tx / Rx)
  • Waga: 0.02 kg.
  • Transmisja: IEEE 802.3z 1000Base-FX,
  • Zasięg transmisji: 20 km,
  • Transfer: do 1.25 Gb/s,
  • Złącza optyczne: 1 x LC,
  • Laser FP - 1310/1550 nm (Tx/Rx)
  • Waga: 0.02 kg.
  • Transmisja: IEEE 802.3z 1000Base-FX,
  • Zasięg transmisji: 20 km,
  • Transfer: do 1.25 Gb/s,
  • Złącza optyczne: 1 x LC,
  • Laser FP - 1310/1550 nm (Tx/Rx)
  • Waga: 0.02 kg.
  • Złącza optyczne: LC,
  • Prędkość: 1Gbps,
  • Zasięg transmisji: 550m,
  • Transfer: wysyłanie 850 nm i odbieranie 850 nm.
  • Złącza optyczne: LC,
  • Prędkość: 1Gbps,
  • Zasięg transmisji: 20 km,
  • Transfer: wysyłanie 1550 nm i odbieranie 1310 nm.
  • Złącza optyczne: LC,
  • Prędkość: 1Gbps,
  • Zasięg transmisji: 20 km,
  • Transfer: wysyłanie 1310 nm i odbieranie 1550 nm,
  • Temperatura pracy: od –40 °C do +85 °C.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2022r.