Moduły i wkładki optyczne

Pokaż Filtry

280,00 zł
227,64 zł netto

PFT3910 Dahua moduł optyczny 155M

Kod: PFT3910

  • Transmisja: IEEE 802.3u 100Base-FX,
  • Zasięg transmisji: 20 km,
  • Transfer: do 155 Mb/s,
  • Złącza optyczne: LC,
  • Waga: 0.02 kg.
280,00 zł
227,64 zł netto

PFT3900 Dahua moduł optyczny 155M multi-mode

Kod: PFT3900

  • Transmisja: IEEE 802.3u 100Base-FX,
  • Zasięg transmisji: 2 km,
  • Transfer: do 155 Mb/s,
  • Złącza optyczne: 2 x LC,
  • Laser FP - 850 nm (Tx/Rx)
  • Waga: 0.02 kg.
300,00 zł
243,90 zł netto

PFT3950 Dahua moduł optyczny 155M multi-mode

Kod: PFT3950

  • Transmisja: IEEE 802.3u 100Base-FX,
  • Zasięg transmisji: 2 km,
  • Transfer: do 1.25 Gb/s,
  • Złącza optyczne: 2 x LC,
  • Laser FP - 850 nm (Tx / Rx)
  • Waga: 0.02 kg.
319,00 zł
259,35 zł netto

PFT3960 Dahua moduł optyczny 155M WDM

Kod: PFT3960

  • Transmisja: IEEE 802.3z 1000Base-FX,
  • Zasięg transmisji: 20 km,
  • Transfer: do 1.25 Gb/s,
  • Złącza optyczne: 1 x LC,
  • Laser FP - 1310/1550 nm (Tx/Rx)
  • Waga: 0.02 kg.
489,00 zł
397,56 zł netto

PFT3970 Dahua moduł optyczny 155M WDM

Kod: PFT3970

  • Transmisja: IEEE 802.3z 1000Base-FX,
  • Zasięg transmisji: 20 km,
  • Transfer: do 1.25 Gb/s,
  • Złącza optyczne: 1 x LC,
  • Laser FP - 1310/1550 nm (Tx/Rx)
  • Waga: 0.02 kg.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2021r.