Strona główna

Kamery GSM

Kamery GSM zapewniają bezpieczeństwo ludzi oraz dóbr materialnych wymieniając dane (obrazy wideo oraz dźwięki) zdalnie. Korzystają przy tym z nadajnika GSM/GPRS o różnym zakresie częstotliwości, a także z karty SIM wybranego operatora. Są dedykowane do terenów na otwartej powierzchni, doskonale sprawdzą się w terenach zalesionych, jak i na parkingach. Jeśli martwią się Państwo o domek nad jeziorem, czy działkę, zachęcamy do zainwestowania w nasze kamery, które rozwiążą problem i pomogą spać spokojnie.

Produkty znajdujące się w naszym serwisie internetowym są profesjonalnymi urządzeniami międzynarodowej, czeskiej marki technologicznej - Jablotron. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wymienionej wyżej firmy.

Polecamy zakup kamer GSM, które zawierają czujniki: ruchu, dźwięku, zbicia szkła, wibracji. Nowsze wersje pozwalają uzyskać lepszy transfer obrazu w technologii 3G, dodatkowym atutem jest fakt, że nie wymagają użycia zbędnego okablowania - mogą działać bezprzewodowo. W przypadku zamontowania kamery na zewnątrz preferowane jest zaopatrzenie się w obudowę ochronną, która zadba o sprawność kamery nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Dział handlowy oferuje profesjonalną pomoc. Zatem w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań można się z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.

DSC
Fibaro
Hikvision
Hikvision Hiwatch
Hikvision kd-vid
8level
BCS
BCS Line
BCS Point
BCS Point Pro
BCS Line Pro
BCS Basic
Dahua
EVER
Jablotron
Linkbasic
Netgear
Pulsar
Roger
Satel
Seagate
TP-Link
Ubiquiti
ULTIPOWER
Vivotek
Western Digital
Xblitz
Zamel

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2020r.