Porównaj (0)

Akcesoria PPOŻ

Systemy przeciwpożarowe umożliwiają zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się pożaru, a tym samym gwarantują większe poczucie bezpieczeństwa. Należy jednak nadmienić, że innowacyjne systemy PPOŻ można rozwinąć o dodatkowe detale/elementy. Dzięki temu są w stanie Państwo rozszerzyć funkcjonalność swojego systemu, a także ułatwić kompleksowy montaż poszczególnych modułów.

Polecamy Państwu elementy ułatwiające montaż czujek, ostrzegaczy itp. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdują się m.in.: puszki montażowe, gniazda czujek punktowych, wskaźniki zadziałania, bezpieczniki, zapasowe szybki i kluczyki do ROP, obudowy do akumulatorów itd. W celu pełnego skompletowania lub ulepszenia systemu przeciwpożarowego polecamy zapoznać się z wszystkimi produktami w kategorii Akcesoria PPOŻ.

Katalog produktów udostępniony na naszej stronie internetowej zawiera urządzenia od zaufanych producentów. Stworzenie wydajnego oraz dostosowanego do własnych potrzeb systemu przeciwpożarowego wraz z akcesoriami nie jest problematyczne. Jeśli jednak nie mają Państwo doświadczenia w tworzeniu takiego systemu zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie udzielą wskazówek i wspomogą ostateczny wybór produktów.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2024r.