Porównaj (0)

Zestawy HD-TVI

Zestawy do monitoringu HD-TVI składają się z szeregu komponentów instalacyjnych i umożliwiają zwiększenie bezpieczeństwa w obrębie monitorowanego obszaru. Aby zapewnić Państwu komfort zakupu oraz pomóc uniknąć samodzielnego dobierania odpowiednich komponentów do systemu, stworzyliśmy kategorię, w której mieszczą się zestawy przygotowane do pracy. Zestaw daje gwarancję, iż elementy będą ze sobą współgrały.

Zaletą zestawów jest możliwość pracy w większym zasięgu nadzoru, ponieważ kamery mogą być od siebie oddalone o kilka/kilkanaście metrów. Umożliwiają bezproblemowe wkomponowywanie się w infrastrukturę pomieszczenia, dzięki niewielkim wymiarom poszczególnych elementów. Zapewniają oszczędność pieniędzy, gdyż kupując w zestawie oferty są niższe cenowo.

Posiadamy zestawy, w których znajdują się np. 8 kamer plus 1 rejestrator umożliwiający współpracę z kamerami. Do każdego zestawu dołączone są niezbędne akcesoria, takie jak dysk twardy, czy zasilacz.

Jesteśmy dystrybutorami cenionych producentów, dlatego bez wątpliwości mogą Państwo nam zaufać.
Nasi pracownicy oferują profesjonalną pomoc. W przypadku wątpliwości lub pytań odnośnie zestawów HD-TVI, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2023r.