Kamera HD-CVI - 1 Mpx

Jeżeli interesuje Państwa mało kosztowny, ale satysfakcjonującej jakości system CCTV, zapraszamy do zaznajomienia się z gamą produktów, która zawiera kamery 1Mpx w technologii HD-CVI. Technologia ta pozwala na tworzenie systemów monitoringu opierając się na istniejących instalacjach systemów analogowych. Przesył danych odbywa się przy użyciu kabla koncentrycznego.

Rozdzielczość kamer to 1280×720. Zapewnia ona przechwytywanie obrazu w dobrej jakości. Do ulepszenia odwzorowywanego obrazu urządzenia posiadają różne funkcje takie jak DWDR, AGC, BLC, HLC, 2DNR, Smart IR, ABW, IRC i inne.

W celu stworzenia własnego systemu monitoringu w wybranym obiekcie polecamyurządzenia z naszego serwisu internetowego, gdzie znajdują się produkty w dobrych cenach.

Firma MBS Systems współpracuje z docenianymi producentami, którzy dbają o jakość swoich produktów. Dzięki temu mamy pewność, że klienci są zadowoleni z wyboru urządzeń w naszym sklepie. Dział handlowy gwarantuje profesjonalną pomoc. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania można się z nami skontaktować telefonicznie, czy też przez pocztę elektroniczną.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2021r.