Strona główna TP-82N

TP-82N Jablotron termostat bezprzewodowy dzienny

  • Detal
  • Hurt

Cena dostępna po zalogowaniu

0 /5 (0 opinii)

Gwarancja 60 miesięcy

Jablotron

Termostat TP-82N marki Jablotron przeznaczony jest do kontroli i utrzymywania właściwej temperatury w domu. Ustawienia właściwej temperatury dokonuje się poprzez przekręcenie pokrętła. Aby zapobiec przypadkowej zmianie, po upływie 10 sekund od wprowadzenia nowej wartości następuje blokada ustawienia. Oprócz temperatury ustawianej manualnie, cały czas kontrolowane są również temperatury krytyczne. W momencie, kiedy termostat współpracuje dodatkowo z centralą alarmową, zaistnienie temperatury krytycznej (+60 stopni lub +3 stopnie) spowoduje przesłanie wiadomości SMS o prawdopodobnym pożarze lub też awarii pieca i ryzyku zamarznięcia instalacji. Wersja TP-82IR posiada dodatkowo czujnik pomiaru temperatury ogrzewania podłogowego.

Połączenie bezprzewodowe termostatu z odbiornikiem zainstalowanym w piecu i dodatkowo jeszcze z centralą alarmową daje pełen komfort instalacji oraz użytkowania. Wyobraź sobie, że wracając z ferii zimowych jednym sms'em możesz załączyć piec. Dzięki temu, zanim jeszcze wrócisz do Swojego mieszkania, będzie tam już ciepło. Podobna sytuacja ma się w drugą stronę, po co ogrzewać nadmiernie dom podczas naszej nieobecności. Wystarczy, że wyślesz sms'a "wyłącz grzanie" i Twój piec będzie utrzymywał określoną wcześniej niższą temperaturę.

Każdy z termostatów może współpracować z bezprzewodowymi odbiornikami AC-82, AC-83, AC-8014 oraz centralami alarmowymi serii Oasis i komunikatorem GSM GD-04 z modułem GD-04R. Taka kombinacja oprócz wygodnego i precyzyjnego sterowania temperaturą w Twoim domu, daje możliwość zdalnego sterowania systemem ogrzewania.

Produkt nie zawiera baterii

 

Charakterystyka

  • Bezprzewodowy
  • Wyświetlacz: LCD
  • Kalendarz: dzienny
Obecnie brak opinii o produkcie
Dodaj swoją opinię

E-mail nie będzie widoczny na stronie.

Tytuł: "Zapytanie o produkt - TP-82N"

Zobacz również

TP-83N Jablotron termostat bezprzewodowy tygodniowy

TP-83N Jablotron termostat bezprzewodowy tygodniowy

Kod: TP-83N
Cena dostępna po zalogowaniu
DSC
Fibaro
Hikvision
Hikvision Hiwatch
8level
BCS
BCS Line
BCS Point
BCS Pro
Dahua
EVER
Jablotron
Linkbasic
Netgear
Pulsar
Roger
Satel
Seagate
TP-Link
Ubiquiti
ULTIPOWER
Vivotek
Western Digital
Xblitz
Zamel

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2019r.