Rejestracja Logowanie

Sugerowane kategorie:

  Strona główna Aktualności BCS wreszcie w sprzedaży na chroń.pl
  BCS WRESZCIE W SPRZEDAŻY NA CHROŃ.PL

  Produkty marki BCS - 3 kamery cctv

  Z wielką radością informujemy Państwa, że oferta produktów w naszym sklepie internetowym chroń.pl została poszerzona o asortyment marki BCS. Marka BCS to profesjonalne urządzenia służące bezpośrednio, jak i pośrednio do monitoringu wizyjnegotelewizji przemysłowej.

  Produkt spod znaku BCS występują w wielu różnych wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Poza szeroką gamą produktową warto podkreślić takie cechy jak: funkcjonalność, niezawodność oraz jakość wykonania. Z tego słynie BCS, co czyni tę markę jako świetnie rozpoznawalną wśród nawet najbardziej wymagających klientów. Od wielu lat BCS posiada ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku CCTV.

  Firma MBS Systems własciciel sklepu chroń.pl jest dystrybutorem marki BCS od ponad 5 lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży, doradzamy, szkolimy i pomagamy. W związku z powyższymi atutami jesteśmy dumni, że już teraz na chroń.pl możemy sprawnie i systematycznie dostarczać Państwu produkty BCS. Poza śledzeniem oferty sklepu internetowego chroń.pl zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym zespołem handlowym, który doradzi Państwu najlepszy wybór, poinformuje o najnowszych produktach i promocjach. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, zapraszamy również do kontaktu z naszym doradcą technicznym. 

   

  logo bcslogo bcs linelogo bcs pointlogo bcs pro

  Hikvision
  Fibaro
  8level
  BCS
  BCS Line
  BCS Eco
  BCS Point
  BCS Pro
  BCS View
  Dahua
  EVER
  Linkbasic
  Netgear
  Pulsar
  Roger
  Satel
  Seagate
  TP-Link
  Ubiquiti
  ULTIPOWER
  Vivotek
  Western Digital

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2017r.