Strona główna Aktualności BCS wreszcie w sprzedaży na chroń.pl

BCS wreszcie w sprzedaży na chroń.pl

Produkty marki BCS - 3 kamery cctv

Z wielką radością informujemy Państwa, że oferta produktów w naszym sklepie internetowym chroń.pl została poszerzona o asortyment marki BCS. Marka BCS to profesjonalne urządzenia służące bezpośrednio, jak i pośrednio do monitoringu wizyjnegotelewizji przemysłowej.

Produkt spod znaku BCS występują w wielu różnych wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Poza szeroką gamą produktową warto podkreślić takie cechy jak: funkcjonalność, niezawodność oraz jakość wykonania. Z tego słynie BCS, co czyni tę markę jako świetnie rozpoznawalną wśród nawet najbardziej wymagających klientów. Od wielu lat BCS posiada ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku CCTV.

Firma MBS Systems własciciel sklepu chroń.pl jest dystrybutorem marki BCS od ponad 5 lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży, doradzamy, szkolimy i pomagamy. W związku z powyższymi atutami jesteśmy dumni, że już teraz na chroń.pl możemy sprawnie i systematycznie dostarczać Państwu produkty BCS. Poza śledzeniem oferty sklepu internetowego chroń.pl zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym zespołem handlowym, który doradzi Państwu najlepszy wybór, poinformuje o najnowszych produktach i promocjach. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, zapraszamy również do kontaktu z naszym doradcą technicznym. 

 

logo bcslogo bcs linelogo bcs pointlogo bcs pro

DSC
Fibaro
Hikvision
Hikvision Hiwatch
8level
BCS
BCS Line
BCS Point
BCS Pro
Dahua
EVER
Jablotron
Linkbasic
Netgear
Pulsar
Roger
Satel
Seagate
TP-Link
Ubiquiti
ULTIPOWER
Vivotek
Western Digital
Xblitz
Zamel

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2019r.