Strona główna Aktualności BCS wreszcie w sprzedaży na chroń.pl
BCS WRESZCIE W SPRZEDAŻY NA CHROŃ.PL

Produkty marki BCS - 3 kamery cctv

Z wielką radością informujemy Państwa, że oferta produktów w naszym sklepie internetowym chroń.pl została poszerzona o asortyment marki BCS. Marka BCS to profesjonalne urządzenia służące bezpośrednio, jak i pośrednio do monitoringu wizyjnegotelewizji przemysłowej.

Produkt spod znaku BCS występują w wielu różnych wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Poza szeroką gamą produktową warto podkreślić takie cechy jak: funkcjonalność, niezawodność oraz jakość wykonania. Z tego słynie BCS, co czyni tę markę jako świetnie rozpoznawalną wśród nawet najbardziej wymagających klientów. Od wielu lat BCS posiada ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku CCTV.

Firma MBS Systems własciciel sklepu chroń.pl jest dystrybutorem marki BCS od ponad 5 lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży, doradzamy, szkolimy i pomagamy. W związku z powyższymi atutami jesteśmy dumni, że już teraz na chroń.pl możemy sprawnie i systematycznie dostarczać Państwu produkty BCS. Poza śledzeniem oferty sklepu internetowego chroń.pl zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym zespołem handlowym, który doradzi Państwu najlepszy wybór, poinformuje o najnowszych produktach i promocjach. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, zapraszamy również do kontaktu z naszym doradcą technicznym. 

 

logo bcslogo bcs linelogo bcs pointlogo bcs pro

Fibaro
Hikvision
8level
BCS
BCS Line
BCS Point
BCS Pro
Dahua
EVER
Linkbasic
Netgear
Pulsar
Roger
Satel
Seagate
TP-Link
Ubiquiti
ULTIPOWER
Vivotek
Western Digital

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2018r.