Strona główna Aktualności Nowości od producenta Satel na chroń.pl

Nowości od producenta Satel na chroń.pl

Chroń.pl jako dystrybutor marki Satel stara się dostarczać Państwu aktualną ofertę produktów i prezentować najświeższe informacje wprost od producenta. Satel to Polska firma produkcyjno-sprzedażowa oferująca najwyższej jakości urządzenia elektroniczne. Zespół urządzeń oferowana przez firmę obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, sterowniki radiowe, stacje monitorujące, czujki, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe. Są to urządzenia produkowane zgodnie z surowymi wytycznymi odnośnie jakości. Pod czujnym okiem wykwalifikowanych pracowników działu technologicznego oraz badawczo-rozwojowego mieszczącego się wewnątrz struktur firmy powstają urządzenia dbające o Państwa bezpieczeństwo i komfort życia. Dlatego właśnie dziś przedstawiamy Państwu nowe produkty marki Satel.

INT-KWRL-BSB - Bezprzewodowy manipulator wyposażony w wyświetlacz LCD , przeznaczony do współpracy z centralami INTEGRA.

Bezprzewodowy manipulator INT-KWRL umożliwia obsługę i programowanie central z serii INTEGRA. Przeznaczony jest do pracy w ramach dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX. Do połączenia manipulatora z centralą alarmową niezbędny jest jeden z kontrolerów: ACU-120 lub ACU-270. Zastosowany w INT-KWRL układ radiowy umożliwia pracę manipulatora w odległości do 400 m od ACU-270. W przypadku ACU-120 zasięg ten jest dwukrotnie większy i wynosi aż do 800 m!

HOOD C - Poliwęglanowy daszek ochronny przeznaczony do zastosowania wraz z czujkami zewnętrznymi.

Daszek HOOD C chroni czujkę przed opadami atmosferycznymi (deszcz, śnieg) oraz przed zanieczyszczeniami (np. kurz). Jest to szczególnie przydatne w czujkach serii OPAL, gdyż znacząco zmniejsza ryzyko zakłócania pracy antymaskingu. HOOD C przeznaczony jest do czujek zewnętrznych AOD-200 i wszystkich modeli z serii OPAL.

GSM-IPX/SMA-1 - Koncentryczny kabel antenowy zakończony żeńskim wtykiem IPX oraz gniazdem żeńskim typu SMA.

Przejściówka IPX-SMA służy do podłączenia zewnętrznej anteny GSM do modułu komunikacyjnego GSM/GPRS. Posiada żeńskie złącza IPX i SMA. Dzięki temu, że przejściówka ma długość 25 cm, można wyprowadzić złącze antenowe na zewnątrz obudowy lub wygodnie umieścić antenę w jej wnętrzu. Przejściówka IPX-SMA współpracuje z modułami GPRS/GSM: GPRS-T1, GPRS-T2, GPRS-T4, GPRS-T6, GSM LT-1, GSM LT-2, GSM-4, GSM-5 oraz z centralami: INTEGRA 128-WRL, PERFECTAVERSA Plus, MICRA.

 

DSC
Fibaro
Hikvision
Hikvision Hiwatch
8level
BCS
BCS Line
BCS Point
BCS Pro
Dahua
EVER
Jablotron
Linkbasic
Netgear
Pulsar
Roger
Satel
Seagate
TP-Link
Ubiquiti
ULTIPOWER
Vivotek
Western Digital
Xblitz
Zamel

Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep i wykonanie MBS Systems 2019r.